KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12308043
nr 1230 8043
Wilhelm "Wille" Sjöholm (1903-1974), Flanörer på Skeppsbron, Stockholm, 1952, Signerad. Olja på duk, 117x198
Utrop:
6.000 kr
Såld:
5.600 kr
måndag 21 januari 2019
kl 20:44:48
5.000 kr
5.400 kr
21 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm